Neděle, 13 dubna, 2025
9.9 C
Litoměřice
DomůMěsta/obceLitoměřiceEnergie Holding zřejmě změní majitele

Energie Holding zřejmě změní majitele

Litoměřice – Německá firma MVV Energie AG avizuje, že opustí český energetický trh. Podle informací, které se již objevily v některých médiích, spouští prodej české společnosti MVV Energie CZ, pod níž spadají firmy, jež poskytují služby ve čtrnácti českých městech.

Patří mezi ně i Energie Holding, která v Litoměřicích zásobuje teplem zhruba třetinu domácností a město ve spolupráci s ní chystá některé rozvojové energetické projekty. Novou situací se již zabývají litoměřičtí radní. Probírat ji budou i se zastupiteli na jednom z příštích pracovních jednáních.

Zdroj: webové stránky města Litoměřice

- Naši partneři -
Kateřina Hažvová
Kateřina Hažvová
Kateřina Hažvová je novinářka z Lovosic. Vystudovala mediální komunikaci na Vyšší odborné škole Jana Ámose Komenského v Ostravě. Její pracovní náplní je především redakční a administrativní činnost v tištěné i elektronické podobě Litoměřicka24. Je vášnivou čtenářkou a velkou milovnicí kávy, kaváren a sladkostí všeho druhu.
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Naši partneři -
- Naši partneři -
- Reklama -