Pátek, 29 března, 2024
3.8 C
Litoměřice
DomůPartneřiMondi ŠtětíVOLNÁ MÍSTA: Nákupčí v Mondi Štětí - brigáda pro studenty VŠ

VOLNÁ MÍSTA: Nákupčí v Mondi Štětí – brigáda pro studenty VŠ

Mondi Štětí nabízí přivýdělek formou dlouhodobé brigády – pozice nákupčí. Vhodné pro studenty VŠ se znalostí angličtiny.

Koho hledáme:

  • Jsi student/studentka 3. – 4. ročníku VŠ?
  • Jsi dynamická a motivovaná osobnost s proaktivním přístupem k práci?
  • Máš zájem o dlouhodobou brigádu a rád/a bys získal/a zkušenosti v mezinárodní firmě?
  • Pokud jsi odpověděl/a ano, pak je tato pozice práce pro Tebe. Hledáme nové posily do oddělení nákupu.

Náplň práce:

  • Zapojení do denní agendy oddělení nákupu
  • Skenování podkladů k objednávkám, kontrola nedodaných objednávek, evidence potvrzení objednávek v SAP
  • Výpomoc s likvidací faktur
  • Řešení malých reklamací
  • Příprava podkladů pro výběrová řízení
  • Podpora při projektech automatizace
  • Podpora při zajištění dopravy

Požadujeme:

  • Komunikativní úroveň AJ
  • Znalost práce s MS Office
  • Samostatnost a preciznost při plnění úkolů

Nabízíme:

  • Flexibilní pracovní doba, lze kombinovat se studiem
  • Práce na dohodu
  • Dlouhodobá spolupráce a možnost rozvoje v silné společnosti
  • Do budoucna možnost pracovního uplatnění na plný úvazek
  • Bezva kolektiv

Kontakt:

Petra Nosková

mob.: +420 608 234 763
tel.: +420 416 802 673
petra.noskova@mondigroup.com

*Získaná data budou zpracována pouze za účelem dosazení vhodného kandidáta a to pouze po dobu, než bude pozice obsazena

Zdroj, více info: https://www.mondijobs.cz

- Reklama -

POSLEDNÍ INZERÁTY