Pátek, 29 března, 2024
16.7 C
Litoměřice
DomůOstatníVolná pracovní místaVOLNÁ MÍSTA: Sociální pracovník/pracovnice na ÚP Roudnice

VOLNÁ MÍSTA: Sociální pracovník/pracovnice na ÚP Roudnice

Úřad práce ČR – Riegrova 110041301 Roudnice nad Labem nabízí zaměstnání na pozici Sociální pracovníci specialisté a další specialisté v sociální oblasti ve veřejné správě (26351) – Zdravotnictví. Mzda od 21 260 do 31 240 Kč/měsíc.

MÍSTO VÝKONU PRÁCE

Riegrova 110041301 Roudnice nad Labem, okr. Litoměřice

PROFESE CZ-ISCOOBOR

Sociální pracovníci specialisté a další specialisté v sociální oblasti ve veřejné správě (26351) – Zdravotnictví

MZDOVÉ ROZPĚTÍ

od 21 260 do 31 240 Kč/měsíc

POČET NABÍZENÝCH MÍST

1

DOBA ZAMĚSTNÁNÍ

od 1.5.2021do 30.4.2024

MINIMÁLNÍ STUPEŇ VZDĚLÁNÍ

Vyšší odborné

PRACOVNĚPRÁVNÍ VZTAH

Pracovní poměr – plný úvazek

POČET HODIN TÝDNĚ

SMĚNNOST

Pružná pracovní doba

VHODNÉ PRO

Absolventy / Zdravé osoby

UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE

Úřad práce České republiky vyhlašuje výběrové řízení na obsazení služebního místa v souladu s § 178 odst. 1 zákona č. 234/2014 Sb., o státní službě, ve znění pozdějších předpisů Sociální pracovník ID: 11110415 Pracoviště: Úřad práce České republiky – Krajská pobočka ÚP ČR v Ústí nad Labem Kontaktní pracoviště v Roudnici nad Labem

Hlavní náplň činnosti:
Provádění sociálního šetření v terénu, zajišťování informací a odborných podkladů pro sociální práci. – Provádění prvostupňového řízení při poskytování nepojistných sociálních dávek, zejména dávek pro osoby v hmotné nouzi. – Řádné vedení spisové dokumentace. – Spolupráce se sociálními pracovníky obcí. – Zabezpečení evidence žádostí, odborné zpracování podkladů a příprava správních rozhodnutí ve věci žádostí o nepojistné sociální dávky, zejména dávky pro osoby v hmotné nouzi. – Příjem a zpracování odvolání. – Výplata přiznaných dávek a zajištění vyřízení případných nesrovnalostí.
Kvalifikační a další požadavky:
Kvalifikace dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách tj. ukončené vyšší odborné vzdělání sociálního směru popř. VŠ v sociální oblasti (v oborech vzdělání zaměřených na sociální práci a sociální pedagogiku, sociální pedagogiku, sociální a humanitární práci, sociální práci, sociální politiku, sociálně právní činnost, charitní a sociální činnost, sociální péči, sociální patologii, právo nebo speciální pedagogiku) – znalost práce na PC (MS Office) – výborné komunikační schopnosti – odpovědnost, samostatnost, flexibilita, bezúhonnost – profesionální vystupování, psychická odolnost – svéprávnost, bezúhonnost, zdravotní způsobilost, státní občanství České republiky, občanství jiného členského státu EU nebo občanství státu, který je smluvním státem Dohody o EHP dle § 25 odst. 1 písm. a) a splnění předpokladu dle § 25 odst. 2 z. č. 234/2014 Sb., o státní službě
Pracovní podmínky:
Platové zařazení v 10. platové třídě v souladu s platnými právními předpisy, po zkušební době možnost přiznání osobního příplatku – pružná pracovní doba – plný úvazek – předpokládaný nástup od 1. května 2021 – pracovní poměr na dobu určitou (zástup za rodičovskou a mateřskou dovolenou) se zkušební dobou 6 měsíců (určena v souladu s § 178 odst. 3 zákona o službě, v platném znění)
Zaměstnanecké výhody:
5 týdnů dovolené – 5 dní indispozičního volna (sick days) – 1 den volna na vyřízení osobních záležitostí – stravenky v hodnotě 90 Kč – příspěvky z fondu kulturních a sociálních potřeb – odměny k životním a pracovním výročím

V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete, prosím, elektronicky motivační dopis s uvedením názvu pozice a pracoviště, doplněný o strukturovaný životopis a kopii dokladu o dosaženém vzdělání, nejpozději do 8. dubna 2021 na e-mailovou adresu pavla.racinsky@uradprace.cz Nedoložení výše požadovaných dokumentů je považováno za nesplnění požadavků. Nesplnění požadavků může být důvodem k vyřazení z účasti na výběrovém řízení.

KOMU SE HLÁSIT

Pavla Racinsky
ředitelka kontaktního pracoviště
E-mail: pavla.racinsky@uradprace.cz

Zdroj: https://www.uradprace.cz/

- Reklama -

POSLEDNÍ INZERÁTY