Mládež, která se shromažďovala v parku Václava Havla, dostala pokutu

5
5824

Litoměřice – Litoměřičtí strážníci udělili před dvěma dny pokutu mládeži, která se opakovaně shromažďovala v parku Václava Havla.

Na nutnost dodržovat vládní nařízení, městská policie dotčené osoby několikrát upozorňovala. Protože domluva nepomohla, přistoupili strážníci k důraznějšímu řešení přestupku a mládež dostala na místě blokovou pokutu.

- Naši partneři -

5 KOMENTÁŘE

  1. Chápu, že puberta = vzdor, ale pokud MP je opakovaně vyzve, tak je zcela na místě pokuta. To, že se sdružují ve větších skupinách a vědomě nenosí rousky z pouhé frajeřiny o nich hodně vypovídá. Já držím děti doma a připadám si jako blbec, když vidím jak na to ostatní rodiče kašlou. Za mně: Čím vyšší trest, tím lépe!

  2. Asi jsem úplně nepochopil úkol sdělení. Slečna nás bude průběžně informovat o každé pokutě,udělené MP? Nebo chce vyzvednout hrdinství MP, že si dovolila osolit nezletilé spratky? Lavičky v Kosmonautů ( u hřiště i u cesty do krámu)jsou denně obsazené skupinkami nepracujících spoluobčanů,pod lavičkami hromádky bordelu od konzumovaných nápojů a jídla. To samé v průchudu obchodu a za ním.Mě by spíše potěšilo,kdyby MP konečně začala pokutovat majitele nadupaných čoklů bez náhubku,nez uloví a znetvoří nějaké dítě.

    • To skoro vypadá, jako by vám ona slečna stoupla na kuří oko… Nebyl náhodou některý z pokutovaných Váš potomek?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno