Pátek, 19 dubna, 2024
3.5 C
Litoměřice
DomůOstatníVolná pracovní místaVOLNÁ MÍSTA: Právník/právnička

VOLNÁ MÍSTA: Právník/právnička

Státní oblastní archiv v Litoměřicích nabízí volné pracovní místo v oboru práva na pozici právník/právnička. Práce na plný úvazek v jednosměnném provozu. Pracovní poměr na dobu určitou do 30.10.2023 za od 27 980 do 41 290 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je VŠ magisterské. Místem pracoviště je Státní oblastní archiv v Litoměřicích, pracoviště Krajská, okres Litoměřice. Pozice je vhodná i pro absolventy, osoby se zdravotním postižením. Nástup možný od 1.11.2020. Další informace Vám poskytne Ing. Hana Hlaváčková, tel.: 477 755 982, e-mail: hlavackova@soalitomerice.cz.

Poznámka od zaměstnavatele

směnnosti: jednosměnný provoz, pružná pracovní doba.
Náplň práce: poskytování právní podpory při výkonu správní, kontrolní, hospodářské a ekonomické činnosti, zadávání veřejných zakázek, úpravě smluvních vztahů, vnitřních předpisů, pracovně právních i služebních vztahů, v otázce ochrany osobních údajů a zastupování úřadu při řešení sporů.
Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu v oboru právo.
Platové zařazení 13. platová třída dle přílohy č.2 k NV č. 304/2014 Sb. ve znění pozdějších předpisů.
Zástup za mateřskou dovolenou.
Způsob prvního kontaktu zaměstnavatele: e-mailem nebo telefonicky.

Základní informace o nabízené pozici

  • Pracovní úvazek: Plný
  • Směnnost: Jednosměnný provoz
  • Pracovněprávní vztah:
  • Hrubá mzda: 27 980 – 41 290 Kč/měsíc
  • Pracovní poměr: na dobu určitou (do 30.10.2023), nástup možný ihned

Požadavky na uchazeče o práci

  • Minimální vzdělání: VŠ magisterské

Pracoviště a kontakty

  • Adresa pracoviště: Státní oblastní archiv v Litoměřicích, pracoviště Krajská
  • Zaměstnavatel: Státní oblastní archiv v Litoměřicích, IČO: 70979464
  • Referenční číslo: 19855220710, Kontaktní pracoviště Litoměřice
  • Zdroj inzerátu: www.nabidkyupcr.cz
- Reklama -

POSLEDNÍ INZERÁTY