V Roudnici si po roce opět dají sraz příznivci historických vozidel

0
221

Roudnice nad Labem – Víte, že se tuto sobotu 19. září se v Roudnici nad Labem uskuteční v pořadí už osmnáctý ročník výstavy historických vozidel? Historici v Roudnici na Karlovo náměstí dorazí v 10 hodin a budou Vás bavit až do odpoledne.

Výstava je určena pro kategorie auto, moto a speciální vozidla. K vidění budou, kromě zajímavých automobilových a motocyklových pradědečků, též sportovní a klasické vozy 60. a 70. let, americké luxusní vozy i některá vozidla bývalého východního bloku. Bližší informace o jednotlivých vystavených exponátech si návštěvníci přečtou u každého stroje na popisovém listě.

Stylový hudební doprovod zajistí roudnická kapela BONUS. Chybět nebude ani moderovaná dobová módní přehlídka, stánky s občerstvením, prodej vína a tvořivé dílničky pro děti.

Celá akce vyvrcholí odpoledne ve 14,30 hod slavnostním defilé a odjezdem na spanilou jízdu. Všechna vystavená vozidla budou postupně startovat skrz bránu umístěnou letos v horní části náměstí. Odjezd je komentovaný a každý stroj i řidič bude publiku představen. Cíl spanilé jízdy je v Lovosicích.

reklama

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno